Biz Kimiz ?

Mansis Teknoloji, dijital dönüşüm odağı ile müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak ve zenginleştirecek, verimlilik ve üretkenliklerini artıracak ürün ve çözümlerin sağlanması amacıyla Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin Teknokent Bölgesi’nde kuruldu.

Ankara da Teknokent Bölgesi’nde bulunan şirket merkezinin yansıra Tepe Prime ’da bulunan güçlü ekibiyle inovasyona dayalı teknolojik gelişmelere öncülük ediyor.

Üretimde dijital dönüşüm odağı ile çıkmış olduğu yolculuğunda başta üretim ve hizmet sektörü olmak üzere; insan hatalarını en aza indirecek, süreçlerin doğru yönetilmesini sağlayacak, işletme maliyetlerini düşürecek AR-GE temelli teknolojik çözümleriyle rakiplerinin her zaman bir adım önünde olmayı başarıyor.

Mansis Teknoloji; dijital altyapısını tamamlamış ve şirket kültürünü dijitalleşmeyle uyumlu bir şekilde çalışacak hale getirmiş, dijital dönüşüm ile entegre şekilde işleyen, IoT, M2M, RFID, AUTOID ve büyük veri analitiği çözümleri sunarak, yüksek teknoloji ürünleri ve hizmetleri geliştiriyor. Müşteri gereksinimlerine odaklı özel yazılım geliştirme hizmeti ile kendi üretimi olan genel ve özel amaçlı donanım ürünlerinin pazarlama, satış ve satış sonrası eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştiriyor.