Radyo Frekanslı Tanıma (Radio Frequency Identification-RFID) teknolojisi, canlı ve cansız her türlü nesnenin dokunmadan belirli bir mesafeden tanınmasında ve izlenmesinde kullanılır.

Günümüz rekabet ortamında kurumların daha kısa sürede daha fazla kaynaktan yararlanabilmeleri için ürünlerini ve hizmetlerini sürekli olarak geliştirmeleri, farklılaştırmaları ve yenilemeleri gerekir. Tüm bu süreçler ise karar destek sistemlerinin doğru ve güvenilir verilerle beslenmesi ile doğrudan ilişkilidir.

RFID ile otomatik nesne tanımlama, veri toplama ve yönetim teknolojileri kurumların uygulamalarını geliştirmelerinde, iş süreçlerini planlamalarında ve yönetmelerinde bir adım önde olmalarını sağlayacak çözümler sunar.

RFID teknolojileri otomotiv, akaryakıt, lojistik, perakendecilik, tarım, sağlık, ilaç, tekstil, finans, bankacılık, enerji, kamu, üretim, güvenlik, turizm gibi birçok sektörde geniş uygulama alanlarında aktif ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

Firmamızda RFID teknolojilerini kullanarak; müşterilerimizin depo, lojistik operasyonlarındaki malzeme, stok bileşenlerini tanımlama teknolojileri ile takip ederek, envanter yönetimini gerçekleştirme, saha trafiğini izleme ve denetleme üzerine size uygun çözüm sunabilmekteyiz.

Firmanıza ait çözümler üretebilmemiz için lütfen irtibata geçin.