Mansis Teknoloji, kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz donanım, sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir.

Mansis Teknoloji, farklı sektörler için geliştirdiği yazılım ve donanım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde ve size özel donanım tasarımlarında uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikte bir iş ortağıdır. Yönetim ve teknoloji alanındaki birikimlerini sektörel uzmanlıklarla birleştirerek, kurumuzun iş yapılarına uygun mimariyi ve iş akışlarını tanımlar; ihtiyaç duyulan sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir.

Elektronik donanımların, mekanik aksamlar ile entegrasyon tasarımları, işleve uygun kutulama tasarımları firmamız bünyesinde yapılmakta, nihai ürüne dönüştürülmekte ve son ürüne çevrilip üretimleri yapılmaktadır. Geliştirilen donanımlar endüstriyel uygulamalara uygun olarak yüksek dayanımlı ve güvenilir sistemler olarak tasarlanır, geliştirilir ve testleri yapıldıktan sonra hizmetinize sunulur.

Bütün hizmetlerinde marka ve platform bağımsız hareket eden Mansis Teknoloji, size özel en ideal çözümü sunabilmek için objektif hareket eder. Node.js ve Angular 7 başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik çözüm sunar. Geliştirilecek uygulamanın her bir arayüzü, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulur.

Mansis Teknoloji, taleplerinize uygun donanım ve yazılım projelerinde tasarımdan, destek sürecine kadar her aşamada ihtiyaçlarınıza baştan sona çözüm üretir. Özellikle kablosuz haberleşme teknolojileri gibi ileri haberleşme teknolojiler üzerinde yoğunlaşan çalışmalarımız sayesinde erişimi güç olan alanlarda bile çözüm sunabilmekteyiz.

Size uygun proje çözümlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçin.